Przejdź do głównej zawartości

Z kamerą wśród zwierząt

Cześć Panowie.

Jak zapewne część z was wie, kilka tygodni temu mieliśmy wizytę reporterską z cyklu "Z kamerą wśród zwierząt". Za kamerą stanęła żona Tomka (widocznego poniżej na zdjęciu w pozycji "ochronnej"). Efektem prac montażowych jest poniższy filmik.

 Spec Macherzy znad Wisły



A pod tym linkiem możecie oglądnąć jak powstawał materiał :) - nic dziwnego, że podczas naszych meczów nie ma tłumów na trybunach :) KLIKNIJ TUTAJ

Macie do dyspozycji komentarze.


Oczywiście nie byłbym sobą, gdym nie zaprosił was do oglądnięcia moich stronek:
SuperMiŚ - dla tych którzy prowadzą małe firemki
adirect.pl - dla wszystkich

filmik zajawka :)


Komentarze