Cześć Panowie.
Jak zapewne część z was wie, kilka tygodni temu mieliśmy wizytę reporterską z cyklu "Z kamerą wśród zwierząt". Za kamerą stanęła żona Tomka (widocznego poniżej na zdjęciu w pozycji "ochronnej"). Efektem prac montażowych jest poniższy filmik.
A pod tym linkiem możecie oglądnąć jak powstawał materiał :) - nic dziwnego, że podczas naszych meczów nie ma tłumów na trybunach :) KLIKNIJ TUTAJ
Macie do dyspozycji komentarze.
Jak zapewne część z was wie, kilka tygodni temu mieliśmy wizytę reporterską z cyklu "Z kamerą wśród zwierząt". Za kamerą stanęła żona Tomka (widocznego poniżej na zdjęciu w pozycji "ochronnej"). Efektem prac montażowych jest poniższy filmik.
A pod tym linkiem możecie oglądnąć jak powstawał materiał :) - nic dziwnego, że podczas naszych meczów nie ma tłumów na trybunach :) KLIKNIJ TUTAJ
Macie do dyspozycji komentarze.
Oczywiście nie byłbym sobą, gdym nie zaprosił was do oglądnięcia moich stronek:
SuperMiŚ - dla tych którzy prowadzą małe firemki
filmik zajawka :)

Komentarze
Prześlij komentarz