Posty

Z kamerą wśród zwierząt

Cześć Panowie. Jak zapewne część z was wie, kilka tygodni temu mieliśmy wizytę reporterską z cyklu "Z kamerą wśród zwierząt". Za kamerą stanęła żona Tomka (widocznego poniżej na zdjęciu w pozycji "ochronnej"). Efektem prac montażowych jest poniższy filmik. A pod tym linkiem możecie oglądnąć jak powstawał materiał :) - nic dziwnego, że podczas naszych meczów nie ma tłumów na trybunach :) KLIKNIJ TUTAJ Macie do dyspozycji komentarze. Oczywiście nie byłbym sobą, gdym nie zaprosił was do oglądnięcia moich stronek: SuperMiŚ - dla tych którzy prowadzą małe firemki adirect.pl - dla wszystkich filmik zajawka :)
Najnowsze posty